Kargo ve Taşıma Bilgileri

Kargo ve Taşıma Bilgileri

Online mağazamızdan kolay alışveriş yapabilmeniz için aşağıdaki konulara dikkatinizi çekmek istiyoruz:

1. Fiyatlarımız: 

Tüm fiyatlarımıza KDV dâhildir.

2. Ödemeler: 

Ödemelerinizi,tüm kredi kartlarına tek çekim,AXESS  kartınızla yapacağınız ödemelerde ise taksit olanağı bulunmaktadır. Bankanın yapmış kampanya koşullarına göre taksit sayısı değişiklik göstermektedir. 

3. Siparişlerinizin Geçerliliği: 

Siparişleriniz, ödemenin şirketimize ulaştığı anda geçerli olmaktadır. Bu nedenle siparişleriniz; ödemenin ulaştığı andaki stoklar esas alınarak karşılanacaktır. Karşılanamayan siparişlerin bedeli tarafınıza iade edilecektir. 

4. Teslimat: 

100-TL ve üzeri siparişlerinizin kargo masrafı şirketimizce karşılanmaktadır. 

Sipariş teslim süresi (mücbir sebepler, kargodan kaynaklı gecikmeler hariç) en geç 5 (Beş) iş günüdür.

Kıbrıs ve adalara teslimatımız bulunmamaktadır. Bu gibi olan teslimatlar için merkez adres verilmesi gerekmektedir. 

100 tl altı siparişlerinizin kargo bedeli online satış sitemizden sipariş verildiği takdirde ödeme aşamasında otomatik eklenir ve sizden bir daha herhangi bir ödeme talep edilmez. 

Siparişiniz, ödemenizin şirketimiz hesabına ulaşmasından sonra en ekonomik ve güvenli koşullarda kargo şirketine teslim edilir. 

Satın alma aşamasında fatura ve teslimat adreslerini farklı seçebilirsiniz. Bu durumda; fatura size, ürün ve fiyatsız irsaliye belirttiğiniz teslimat adresine gönderilir. 

Teslim adresine ulaşan kargo ile ilgili teslim belgesi müşteri tarafından imzalandığında, ürünlerin tam ve hasarsız olarak teslim alındığı kabul edilecektir. Kargonuzun dışında hasar, eziklik, ıslaklık gibi normal olmayan bir durum varsa lütfen teslim almayınız. Kargo bize geri dönecektir. 

Kargonuzu teslim aldıktan sonra kargo yetkilisi ile açıp, kontrol edebilirsiniz. Eğer kontrol sırasında siparişinizdeki bazı ürünlerin eksik, yanlış veya hasarlı olduğu ortaya çıkarsa, kargo yetkilisinden tutanak hazırlamasını talep ediniz. 

Kargo yetkilisi şahitliğinde, ilk teslim anında hazırlanan tutanaklar eksik veya hasarın sorumlusunun ortaya çıkarılması için çok önemlidir. Kargoyu teslim aldıktan sonra yapacağınız eksik/hasar bildirimleri, tutanak olmadığından incelemeye bağlı olarak reddedilebilir. 

5. Sipariş İptali, Ürün İade ve Değişim İşlemleri 

İade (Cayma Hakkı)

Ürün tesliminden itibaren 14(Ondört) gün içinde ürün iade (cayma) hakkına sahipsiniz. 

Satın almış olduğunuz ürünün iade işlemi için; shop.hascevher.com.tr adresimizde ki “İade, Değişim ve Arızalı Ürün Formunda” ki ilgili alanların doldurulması gerekmektedir. Talebiniz otomatik olarak bize ulaşacaktır. Yapılan değerlendirmenin sonucu tarafınıza en kısa sürede bildirilecektir.

Para iadesi için; Yapacağınız tüm iadeler; Bektaşoğlu Konfeksiyon (Tektaş Avm) Ltd Şti. tarafından kargo şirketi aracılığı ile yapılmalıdır. 

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

- İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. 

- Ürünün hasarsız, tüm aksesuarları, sertifikaları ve faturasının tüm kopyaları ile gönderilmesi gerekir. 

- Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

- İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (bütün kopyaları) göndermeniz gerekmektedir. 

- Üretim hatası olmayan ve tüketici kaynaklı sebeplerden dolayı ürün iadesi sağlanmak istendiği takdirde kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmamaktadır. Bu durumda tüketici kargo ücretini kendisi karşılayarak ürünün iadesini kabul etmektedir.

- İade etmek istenilen ürünün faturası KDV mükellefi (fatura düzenleme mecburiyeti olan gerçek veya tüzel kişilere) adına düzenlenmiş ise, ürünü iade ederken, iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dâhil edilmeden (ürün birim fiyatı + KDV şeklinde) düzenlenmelidir. Faturası, KDV mükelleflerine (fatura düzenleme mecburiyeti olan gerçek veya tüzel kişilere) düzenlenmiş siparişlerin iadeleri, İADE FATURASI düzenlenmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

Değişim 

Fatura tarihinden itibaren 30 gün içinde Bektaşoğlu Konfeksiyon (Tektaş Avm) Ltd Şti. tarafından faturanın aslı ile ürün değiştirme işlemi yapabilirsiniz. 

Mağazalarımızda değiştirme işlemi aşağıdaki kurallara uygun olarak yapılmaktadır.

1. Fatura üzerindeki fiyat esas alınır.

2. Ürünün hasarsız ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

3. Ürünle birlikte, kutu varsa özel ambalaj malzemeler ve aksesuarları mağazaya teslim edilmelidir. 

Kırık, ayıplı, eksik ürün teslimatları, yanlış ürün gönderimleri:

Kırık, ayıplı, yanlış ürün gönderimleri ilgili siparişe ait faturanın arkası doldurularak, ürünlerin şirketimize gönderilmesi yoluyla işleme alınmaktadır. 

İptal:

Siparişinizi siparişlerim sayfasından iptal edebilirsiniz.

Online sipariş iptal etme işlemi siparişiniz kargoya verildi ise yapılamaz.

Ürün iptalleri tarafımızdan en kısa sürede yapılacaktır. 

Satış ve teslimat konularında talep, soru ve önerileriniz için; 

 

BEKTAŞOĞLU KONFEKSİYON TEKSTİL GİYİM SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET LTD ŞTİ (TEKTAŞ AVM) 

 

inönü cad yeni camii 10/38 Ardeşen Rize/ 

ARDEŞEN/RİZE

TELEFON;0464 715 53 04

GSM:0532 661 21 23

yukarı
Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır