Hakkımızda

 “Bir iş açmak çok kolaydır, zor olan ise o işi açık tutabilmektir” Çin Atasözü.

       1993 yılında Rize ili, Ardeşen ilçesinde küçük bir iş hanında, küçük bir tuhafiye dükkanıyla ticari faaliyete başlayan firma, öncelikli hedefi müşteri memnuniyeti, dürüstlük ve ilkeli ticaret olunca, meyvesini kısa sürede almaya başladı. Ardından, manifatura, bebe-çocuk giyimi, iç giyim, bayan giyim, erkek giyim, ev tekstili, ayakkabı, çanta-valiz, gelinlik ve abiye derken en önem verdiği nokta müşteri güveni ve sadakati olmuştur.  2001 yılına kadar şahıs işletmesini devam ettirmiş ve aynı yıl 3 mağazaya ulaşan kapasite ile aile şirketine dönüşüm sağlamıştır.

2013 yılına gelindiğinde ise ilçenin en büyük caddesi üzerinde 9 kat 6400 m2 alanda  95.000 ürün çeşidi, “kuyumcu hariç her şey” sloganı ile hizmet verir aşamaya gelmiştir.

       Bu tarihten itibaren şirket ünvanı BEKTAŞOĞLU olarak devam ederken, tabela adını TEKTAŞ AVM olarak güncellemiş oldu.

      Hali hazırda, mobilya da; mondi home – lajivert -evissa, beyaz eşyada; profilo - lg - phılıps -arnica – elektrolux, züccaciyede; karaca - oms – Bambum, halıda; merinos - mondi -gümüşsuyu, ev tekstilinde; karaca home - taç -doqu home-cotton box, erkek giyiminde; us.polo assn - defacto -lescon-kappa – fbı – black ıce - kinetix - lumberjak-pierre cardin-jakamen – wolves, bayan giyiminde; us.polo assn - defacto-lescon - kinetix-kemal aydın – klapa, çocuk giyiminde; defacto - us.polo assn- dr. Junior, ayakkabıda; us.polo assn-lescon-kinetik-darkwood-fosco –jakamen, çamaşırda; kom - black speed-nbb - iki yıldız, çanta valizde; ççs markaları ile devam ederken gün geçtikçe ürün çeşitliliğini arttırmaktadır.

      Kendi alanında büyümeye devam ederken, grup şirketleri vasıtasıyla da farklı sektörlerde faaliyet göstermektedir. ARİS Gayrimenkul  ile inşaat sektöründe, TEKMAR ile süpermarket sektöründe ve  yörenin sesi olan RİZE TV RADYO VİTAMİN A.Ş ile de iletişim sektöründe yer almaktadır.

      Firma olarak otuz yıla yakın zaman içerisinde sürdürdüğü faaliyetleri, sahip olduğu bilgi birikimi ve uzman kadrosu (grup şirketler dahil 70+ çalışan) ile sürekli gelişme anlayışı ile gücünü kullanmaya devam ediyor.

      Her geçen gün çalışanlarının, içinde olduklarını söylemekten gurur duyacağı bir firma olma yolunda daha fazla çalışmakta.

Mümkün olan en iyi hizmet ve kaliteyi şimdi Türkiye’nin her noktasına sunmaktadır.

 

yukarı
Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır